| qlzb69 a întrebat:

Buna,daca vreau sa cumpar ceva in rate de la eMAG si adaug la rate card de credit Raiffeisen bank, dupa ce adaug produsul in cos la sfarsit ce metoda de plata trebuie sa aleg pentru rată?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca si i ti spun ei, sau întreaba i pe cei de la Emag, ei stiu ce metoda de plată acceptă, dar faci o mare prostie sa te indatorezi la banca pentru o prostie de pe Emag, băncile au comisioane si dobînzi enorme asa ca daca nu este caz urgent doar asa sa ti i ei un telefon nu merită.