| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vreau sa imi recomandati un software gratis pentru screen-record de calitate si fara watermarks pe inregistrari. Sau in caz alternativ ceva de pe FL.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Eu am lucrat in Active Presenter, cel caruia i-am dat funda, si mi-a placut. E bun.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Am pus si eu aceeasi intrebare candva. Vezi aici ce solutii am primit.
https://www.tpu.ro/......are-poate/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Vreau un raspuns de la cineva care a lucrat cu programul respectiv si il recomanda. Unii in topicul tau isi dau cu parerea, pe google pot si eu sa caut. Iar timp sa le iau la incercare pe toate posibilele la test nu am momentan.