| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar o boxa portabila insa nu pot sa ma decid intre doua modele:

JBL Go2 si Sony SRSXB10B

Am observat ca JBL Go2 are protectie IPX7 si arata mai bine dar am inteles ca Sony SRSXB10B are o calitate mai buna. In unele review-uri lumea zice ca JBL Go2 se aude mai tare, in altele ca se aude mai incet, in altele ca se aude infundat, in altele ca se aude super si chiar nu stiu ce sa mai cred. Care credeti ca e mai buna si de ce?

3 răspunsuri:
| Jokers666 a răspuns:

Cumparati Sony ca e o marca foarte buna

| XYZ02 a răspuns:

JBL GO2 este o gluma pe langa acel Sony

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony frate! Jbl nici nu are o istorie cine știe ce strălucită...