| VladAlex1956 a întrebat:

Salut, vreau să mi cumpăr un laptop, am buget cam de 1300 de lei. Se merită să aștept până in noiembrie de black friday? Îmi poate da cineva exemplu cam ce laptop as putea sa mi iau de banii ăștia(ma refer ce componente ar avea). Laptopul îmi trebuie pentru școală, dar sa si ruleze câteva jocuri, nu extraordinar de pretențioase. Dupa cum e normal, dau si funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea merita sa astepti. Eventual daca strangi mai multi bani pana atunci. Daca nu, cu banii aia ia unul second hand, 12 luni garantie si placa video dedicata. Nou te-ar costa cel putin 1900 lei.

| Fer_Alexia_1994 a răspuns:

Hey...nu este neaparat sa ti-l iei de pe internet dar daca ai upc in orașul tau sau nu stiu sau caută pe net acum este un laptop nou la reducere
Se numește Lenovo si costa 899, 9 lei... funda?

| RAY a răspuns:

Personal recomand un Asus cu placa macar de 920 m la 1500 ron

| samisamy423623 a răspuns:

Https://www.amazon.de/gp/aw/s/ref=aa_sbox_sort? rh=i%3Aaps%2Ck%3Agtx+970m&sort=price-asc-rank&keywords=gtx+970m&ie=UTF8&qid=1475518590

| RaduTN a răspuns:

La acesti bani nu ai ce laptop ok sa alegi, eventual sa astepti Black Friday sau sa iti cumperi un laptop la mana a doua.