| Skynox a întrebat:

Bun, prin vara pe la sfarsit o sa am un buget de maxim 20 milioane Cu banii aceia vreau sa-mi cumpar un pc, dar ce ziceti sa-l iau in septembrie sau sa astept pana la urmatorul Black Friday, si cu bugetu ala pot lua un PC care pot filma jocuri gen: metin lol mc cs:go si mai multe fara pic de lag? Astept pareri, si cam ce pc.

Răspuns Câştigător
| Loominaty a răspuns:

Oferte sunt tot timpul, daca esti atent ai mari sanse sa gasesti ceva mai avantajos decat in blackfriday.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pana atunci mai trece apa pe Dunare. Deci intrebarea nu isi are rostul acum. Si da, daca nu se mai devalorizeaza mult leul, o sa fie suficient cat pentru ce vrei tu.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

În primul rand aş vrea tare mult să te înjur pentru categorie, desigur nu o să fac asta. Aşteaptă black friyday-ul. Cu 2.000 lei ai putea să-ţi iei ceva super ok.
http://www.pcgarage.ro/......400-linux/
Desigur de blackfriday s-ar putea să le găseşti la un preţ mai avantajos. Peace.