| Rorschach a întrebat:

Zilele trecute mi-a mers wifi pe laptop. Azi cand l-am pornit nu mai merge, cica e disabled. Am intrat la netword & internet la turn wireless devices on or off si nu pot accesa nici de aici wifi, airplane da, dar wifi nu. Am citit pe internet despre ceva combinatii de taste dar nimic. Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Pietricel a răspuns:

Vezi ca e posibil sa ai un mic butonul deasupra tastaturii, langa ecran cu o antena sau ceva. Ala e.

1 răspuns:
| darknebulaxtreme a răspuns:

Depinde ce windows azi, posibil sa-ti fi expirat windows-ul