| JeanBmB a întrebat:

Am achiziționat recent un Laptop Lenovo IdeaPad 320. Problema este ca nu imi merge touchpad-ul... Aveti idee de ce? (Am windows 10 si am incercat sa instalez drivere de touchpad dar degeaba). Mentionez ca laptop-ul este cumparat nou *din magazin*. Stie cineva cum pot rezolva? Touchpad-ul nu este dezactivat, nu merge nici cu FN+F6(in cazul meu).

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Control panel manager davice maose acolo vezi daca ai driverul activat

| JeanBmB explică (pentru BostanDaniel1974):

Faza este ca nu imi apare sa il activez.