| firelord66 a întrebat:

Salutare, am nev de ajutor, am un proiect in Microsoft Excel care a fost facut in 2016 si trebuie 'sa-l copiez' pentru ca am nevoie sa arate ca si continutul a fost creat in 2017. Stiti cumva cum as putea rezolva acest lucru? cum sa copiez continutul dintr-un excel in altul?

1 răspuns:
| GaryOfLivia a răspuns:

N-am idee cum să faci cum ai zis tu dar poți să faci alta chestie: du-te in Excelu din 2016 și schimbă ceva la el gen un număr ceva, după poți să ștergi ce ai adăugat după care dai Save. O să arate data 2017