| SingleForOne a întrebat:

Am avut o problema de excel la un proiect. Trebuia sa copiez cateva celule simultan într-un alt excel, dar nu le copia cum trebuie. Din 50 de celule, imi copia doar vreo 10, si astea amestecate. Trebuia să le copiez una câte una, ca nu aveam timp să caut sa rezolv situația atunci, nici nu stiam ce trebuie sa fac. Până recent, am tot facut asta fara probleme, chiar si pentru mii de celule simultan!

De ce nu puteam copia normal?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Vorbim despre acelasi excel ca si editie sau doua variante diferite?

| SingleForOne explică (pentru aditimus):

Da acelasi excel

| aditimus a răspuns (pentru SingleForOne):

Control C, Control V imposibil sa nu mearga