| Anonimul122 a întrebat:

Salutare. am o camera Samsung st66, si am urmatoare problema
bateria nu se mai incarca
dar daca. il conectez la cablul usb si-l conectez la laptop ledul de incarcare se aprinde. si daca scot bateria din camera atunci cand este la incarcat clipeste ( findca n-are bateria )
dar problema este ca nu se incarca. o las la incarcat si, cand o deconectez de la usb si dau so aprind pur si simplu, nimica parcai moarta. faza este ca ea functioneaza camera, cand este la usb se deschide normal,. ce as putea sa fac, fara sa inlocuesc bateria,

da funda si rog serioziate.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tocmai asta e.Cred ca trebuie sa inlocuiesti bateria.Mergi la un electronist sa ti-o masoare cu un aparat de masura.Iti va spune el daca mai e buna sau nu.