| Alex_Alex's_2002 a întrebat:

Salutare, am o trotinetă electrică Razor Power Core E100 si nu am încărcătorul lui, el normal trebuie să se încarce la 24A cu 0.6A, pe net nu gasesc, dar am gasit alt încărcător, de 40V cu 2A, este bine sa-l încarc cu el, stiu ca este mai mare curentul.
Mă scuzați dacă am scris ceva incorect.

2 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Nu, nu incarca cu ala ai nevoie de un alimentator de 24v maxim

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt incarcatoare de 24V si 1A. Daca are amperajul mai mare se incarca mai repede. Daca este voltajul mai mare se duce dracu acumulatorul. Nu stiu cum este mufa dar se poate face o adaptare! Romanul este inventiv.hee hee