| sk1ZoOrDauDinDuba a întrebat:

Am si eu un telefon iNEW v3 plus, i-am reinstalat soft-ul, in momentul in care se deschide il pot debloca sau bloca dar dupa un timp ingheata ecranul si incepe sa se miste liniute sau patratele pe ecran. Imi poate spune cineva ce as putea face? Dau funda

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ori ai o aplicatie (screen saver) instalat, care face probleme, ori insusi soft-ul instalat nu se potriveste cu telefonul sau pachetul instalat a fost defect.