| OmObisnuit a întrebat:

Salutare, calculatorul meu are cateva programe care nu pot fi dezinstalate asa ca am decis ca imi creez un alt cont (am windows 10). Dupa ce l-am creat l-am pus pe acela ca admin iar pe acesta ca standard user crezand ca totul va merge corect.Am dat restart iar cand am incercat sa intru pe acel cont imi dadea o eroare, User profile cannot be loaded sau ceva de genul.Intrebarea este urmatoarea:Ce parola trebuie sa bag la control panel cand vreau sa intru la,,Change account type,, sau,,Remove user accounts,,? Acel cont nou nu are parola asa ca am incercat cam toate variantele care mi-au venit in minte, admin, administrator, password etc.Stiu ca suna a exprimare de copil de gradiniti dar nu stiu cum sa explic mai bine. big grin

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sterge acel cont care l-ai facut si mai citeste si pe aici: http://www.digitalcitizen.ro/......ii-windows

Bula
| Bula a răspuns:

Incearca un simplu click pe iconita userului sau pui cursorul in casuta parolei si apesi enter sau spatiu si urmat enter.
Daca niciuna nu functioneaza, atunci poti reinstala tot w10-ul.

| OmObisnuit explică:

Daca il puteam sterge o faceam de mult dar imi cere parola.

| OmObisnuit explică:

Am 500 de gb de jocuri si programe, chiar nu vreau sa le reinstalez pe toate.