| FreShboY15 a întrebat:

Salutare, care este cel mai bun, browser de internet in romana? Dar as vrea sa nu ocupe memorie multa! Dati-mi si un link de donwload! Cine imi pune un link care sa-mi placa ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa auzi pareri impartite, unul foloseste chrome, altul firefox, altul ie samd.

eu iti recomand chrome

| Cronki a răspuns:

Google Chrome
...sa vina unu si sa ma contrazica ca dau cu el de pamant!;))
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/ Dupa instalare ai sa observi ca nu are HomePage. Mergi la setari si bifezi acolo!

| FreShboY15 explică (pentru Orha_Andrei_1989):

Orha, ai raspuns primul, ai Funda, eu foloseam Mozilla Firefox si mergea destul de greu! straight face

| FreShboY15 explică:

Mersi dar eu nu stiu de Maxthon 3! laughing Nici nu l-am vazuT! Eu navighez cu astea
"default" gen Chrome, Mozilla, Opera! Dar mi se pare cel mai rapid chrome!

| Iwao a răspuns:

Mai bun decat chrome, Comodo Dragon ii setezi limba in romana.
http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

| SimionAlexandru a răspuns (pentru FreShboY15):

Nu strica sa ii dai o incercare big grin Nu vei fi dezamagit tongue
Orice ai alege, iti doresc mult succes happy
Sa ai o zi superba

| marculescumihai a răspuns:

Chrome