| chris7053 a întrebat:

Ce ziceti de telefonul Lg Optimus Hub [ e510 ]. Este un telefon bun pentru gaming? Intreb pentru ca nu am vazut clipuri pe youtube cu tot feluri de jocuri pentru acest telefon. Ca de exemplu la galaxy y sunt o gramada de clipuri cu jocuri.
P. S: Nu voi considera raspunsurile de genul: "Hei, la doar n lei iti poti lua altul". Vorbesc doar despre Optimus hub, galaxy-ul y si galaxy gio acum.

Răspuns Câştigător
| Necuu a răspuns:

Nu sunt bune LG-le. Se strica repede si au softul naspa.Mai bine ai alege o alta firma (Nokia, HTC, Samsung, iphone etc.). Lg-ul nu este bun. Ce sa mai vorbim de jocuri.Se va strica repede.Iti recomand un galaxy, sau un HTC (orice model), Nokia (5800, c3, c5, x6 etc). Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda