| Stefan2511 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se descurca telefonul Lg Optimus Hub E510 in jocuri,aplicatii(ex:temple run,pes 2012, nfs shift, fruit ninja etc. jocuri care cer putin peste medie).Va rog sa raspundeti doar daca aveti acest telefon si stiti cum se comporta.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Se va descurca destul de rau. Temple run nu o sa ruleze, pes o sa ruleze saadat, shift o sa mearga ok, fruit ninja o sa mearga ok. Nu poti sa faci un eoft cu banii pana la un Sony Ericsson xperia mini st15i? E 580 lei, dar ruelaza impecabil toate jocurule enumerate de tine mai sus.

| Stefan2511 explică (pentru sltlp):

Ai Lg optimus Hub? Pt ca altfel nu iau in considerare raspunsul.Si inca ceva:acel Sony Ericsson nu-mi place pentru ca esti micut.Eu vreau ceva cu ecran mare.

| sltlp a răspuns (pentru Stefan2511):

Nu ma inbeunii, 3 inch vs 3.5? Si nu itneleg intrebarea ta? de ce sa am telefonul crezi ca daca alti... raspund da e bun, si ruelaza, e mai bine. Euzic sa te mai gandesti de cateva ori ianinte.

| RawGrey a răspuns:

Are un prieten mi la dat mie sa ma joc la ora de sport fruit ninja se descurca foarte bine touchul foarte rapid reactioneaza... camera adevarat cam slabuță bateria tine destul de mult față de alte telefoane Android ti-l recomand pentru niste performante medii pentru un incepator smartphonehappy