| MalinTrip a întrebat:

Cine stie cum as putea sa invat robotica de acasa?
Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti sa inveti materia de la facultate acasa!

| Samariteanul a răspuns:

Din cartii comandate de pe internet, profesorii pentru pregatire si din tutoriale pe Yt daca exista.

| NLS a răspuns:

Ce arie te interesează?
Am o carte
" Roboti industriali" în care se găsește baza.
Daca dorești chestii mai complexe, găsești la biblioteca universitara sau locala.

| ririsa a răspuns:

In primul rand daca stii limba engleza o sa poti invata lejer, sunt destule forumuri si tutoriale in limba engleza, trebuie doar sa le cauti... singura problema este ca ai nevoie de materiale pentru a putea exersa acasa