| Curelariu_Vlad_1905 a întrebat:

Imi puteti recomanda un limbaj de programare pe care ar trebui sa-l invat dupa HTML/CSS? As vrea sa le iau intr-o oarecare ordine.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Javascript, PHP si framework-uri de-ale lor, daca e sa mergi pe drumul asta.
https://medium.com/@jihdeh/so-you-know-html-and-css-what-else-afea852688dc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca html si css nu sunt limbaje de programare, primul pe care ar trebui sa il alegi este C/C++. In C/C++ inveti cel mai bine multe din principiile programarii.

| Kyttynna a răspuns:

Java