| Mmmmmjnkkhn a întrebat:

Salutare in urma cu ceva timp cei de la pc garage mi-au oferit un pc de gaming de 35 de milioane eu l-am luat dar s-a ars si mi s-au oferit banii inapoi dar va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare repede ofer FUNDA, ma rog vreau sa imi spuneti daca se merita aceste componente:

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/742636/?use_ voucher=VJHWZLT6 mai am o intrebare placa accea video este bune pentru filmat gaming si editat?

1 răspuns:
| adi_1808 a răspuns:

Placa este destul de bună pentru GAMING..Acele componente ţi le recomand. FUNDA?