| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,mi-am luat de curand un Samsung galaxy ace si bateria tine doar 1 zi daca nu ma joc pe el, daca ma joc tine maxim 4-5 ore... cum o fac sa tina mai mult?

3 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

I-ai formatat bateria la inceput? adica l-ai tinut 12 h la incarcat?

| JunNnkie a răspuns:

La SmartPhone nu se formateaza bateria.Scuze dar asa este! La aceste telefoane bateria tine maxim 1 zi poate cateodata 2

| ElShaarawy a răspuns:

Cumpara-ti alta baterie...dar totusi JeFFeRsOoN zice ca tine doar o zi... nu stiu ce sa zic