| anonim_4396 a întrebat:

Salut,buna.cei care au Samsung galaxy mini sau si ceilalti..am o intrebare.am si eu un Samsung galaxy mini nu tine bateria decat maxim o zi.telefonul este luat din service acum 3 zile pentru ca l-am bagat pe tema bateriei..si nimic ..care este treaba cu aceasta baterie si ce ii pot face daca se poate sa tina si ea un pic mai mult...multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AllTogether a răspuns:

Am eu Samsung Galaxy Mini 2(cam la fel)...
Trebuie sa formatezi telefonul. Tine-l la incarcat 24 de ore, si bateria va dura mai mult daca ai grija si iti inchizi toate aplicatiile ce pot ramane active!
Funda?

| szergiu17 a răspuns:

Eu am Galaxy mini, si bateria ma tine o zi daca il folosesc.
Iar daca nu prea umblu pe el ma tine cam 4-5 zile.