| Stefan123x a întrebat:

Salutare!
Se poate pune un ssd m2/sata pe laptoup HP 15-da0075nq?
As putea sa ii schimb procesorul cu un i5 din aceeasi generatie?

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Procesoarele la laptopurile de consum nu se pot schimba. Nu are solt m2, deci dai jos hdd si pui ssd pe sata.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu am gasit sa specifice undeva de ssd M.2 la acest produs.Sdd Sata sigur poti pune dar trebuie sa scoti hdd ce e deja in el.Eu zic ca merita, eu am facut aceasta operatie pe un laptop vechi Dell ce e la tata si se misca mult mai bine.