| IonutSxz a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu obs-ul, dupa noul update mi s-a cam stricat, in momentul cand filmez merge ok nu are treaba, exact ca inainte, dar dupa ce filmez si vad acea filmare se misca in frame-uri, oare din ce cauza?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca spui ca "dupa noul update", poate e vorba de asta, atata timp cat nimic altceva nu s-a modificat? Ai incercat sa faci downgrade la varianta care iti mergea bine?

| IonutSxz explică (pentru CM7YRE):

Am rezolvat chestia asta, era de la encoder, aveam pe GPU dar l-am setat pe x264. Nu stii cumva niste setari pentru pc-ul meu ca sa le folosesc, cele mai recomandate, am asa : Intel i7 2600 - 8 CPUS 3, 4 ghz, Nvidia geforce gt 730 2 gb si windows 10 pe 64, viteza de download este de 90.8 mb?