| LaMbRiU21 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema, filmez cu OBS gameplay-uri, am Windows 8, si cand vreau sa filmez ( se aude sunetul din joc ) dar eu vorbesc peste sunet, dar cand se aude sunetul din joc vocea mea se opreste si se aude doar sunetul din joc, nu stiu ce are, ca ma enerveaza, cum rezolv?

2 răspunsuri:
| Darius2019 a răspuns:

Incearca sa inregistrezi vocea diferit cu programul voice recorder big grin apoi o adaugi cand editezi tongue

| Tomytza87 a răspuns:

Incearca sa dai sunetul jocului mai incet iar sunetul mcrofonului mai tare, funda big grin