| Moraru_Marian_1993 a întrebat:

Salutare tpu...am o tableta Allview (cosmote mini tab ) cu mufa de incarcare defecta si am gasit pe olx o tableta Allview viva i7 cu geamul spart credeti ca pot lua partea aia din fata de la a mea sa o pun pe tableta aia? Nu stiu daca se potriveste in interior ma refer la mufa aia de pe placa daca o fi in acelasi loc. Tabletele sunt amandoua de 7inch.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pot şi de aceaşi mărime (7 inchi) problema e modelul! Dacă modelul e altul e mare posibilitate să nu potrivească. Ţi-aş recomanda să treci pe la un magazin service specializat să o vadă şi vezi ce îţi recomandă!