| Ilinca_Robert_1999 a întrebat:

Scuzati categoria; Am o intrebare... vreau sa ma apuc de gaming si am cumparat set de casti cu microfon, 2 fire. Unul pentru audio, unul pentru voice. Problema este ca am un singur spot pe laptop... in care pot baga doar un singur fir, logic. Exista ceva gen cu mai multe spoturi? Sau orice alta solutie sa conectez ambele fire? Dau funda
P.S nu sunt fire usb

1 răspuns:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu din cate stiu din pacate nu se poate. ideal e sa gasesti casti pe usb dar jecurile pentru casti sunt in sau out si ti-ar trebui inout pentru ambele... imi pare rau