| Sam123 a întrebat:

Stie cineva cum pot urmari de pe Smart tv canale prin internet? Adica daca exista vreo aplicatie sau vreun site care sa ofere acces la canale, de exemplu daca suntem la digi sa putem vedea meciurile de pe telekom sport. Sau altele cum ar fi Antena 1, Pro TV etc...

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in browser, cauti pe Google, tastand:
"programe tv online" sau "antena1 online", "protv online"
Incerci fiecare site care apare pe lista...winking

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai cum, doar daca poti sa descarci programul sopcast si nu cred. Daca ai laptop (sau pc) conecteaza-l la TV si descarca acolo sopcast, intra pe un program cu canale online si spor la vizionare cu toate ca nu e asa de buna calitatea.

| Sam123 explică:

Eu ma refeream in principal la telekom sport pentru UCL si pentru handbal daca exista vreun site ceva, sau vreo aplicatie.

| Sam123 explică (pentru Sn4k3):

Poti sa descarci sopcast, ca e Smart tv pe Android si il iei de pe google play...