| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon
Ce telefon sa aleg:Sony Ericsson Xperia X10, Sony Ericsson Xperia Arc,Sony Ericsson Xperia Play,Sony Ericsson Xperia Neo,Sony Ericsson Xperia Ray,Samsung Nexus S,Samsung Galaxy S I9000, LG L7, LG Optimus Black P970, LG Optimus 2X,HTC One V, iPhone 3GS?
Imi trebuie mai mult pentru jocuri hd, muzica si internet
Astept Multe Raspunsuri!
Dau Funda pentru cel mai bun raspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Samsung Galaxy Nexus, Htc One V, Galaxy S1 si Xperia Play, Ray aste'a mi se par reusite.Depinde daca esti fan Fifa, jocuri Play e bun, si celelalte incearca sa cauti pe google un site care iti compara telefoanele si iti va spune care e cel mai bun. In rest eu zic Nexus sau Htc depinde de tine ce android iti place mai mult. Succesc, Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrYsTyYy a răspuns:

Lag optimus l7 sau eu iti recomand all view p5

| TumblrAddict a răspuns:

Eu categoric as alege iphone 3g!

| DragosAlex1 a răspuns (pentru TumblrAddict):

De ce pentru ce e iphone si e fita sa ai iphone?laughing Android e de 100 de ori mai bun decat IOS, e mult mai reusit si poti sa faci mult mai multe!happy

| kx123 a răspuns:

Eu as opta pentru Samsung Galaxy S 19000.