| ș53fan a întrebat:

Salutare tuturor!
Am și eu o întrebare:
Știți, eu am salvat numerele pe contul de Google... și ideea e că nu știu...Am luat apk ID Truecaller aceea... și le șterg, pentru moment dispar,dar in caz că închid telefonul, iar mai apoi îl deschid, numerele apar înapoi!
Întrebarea e:Cum pot scăpa de acele numere definitiv să nu mai apară pe WhatsApp? Sau măcar pot?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atata timp cat ai numerele in agenda de la Google ele apar si in agenda de la telefun. Cat le ai in agenda telefonului apar si in WhatsApp. Sterge-le din telefon si apoi le stergi si din Google.