| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.As vrea parerile sincere ale celor care detin LG KM900 Arena.De asemenea isi poate spune parea si ceilalti dar nu doresc sa o iau pe langa subiect( ex: "stii, iti recomand acest telefon..."). Doresc sa-l cumpar dar nu sunt sigur.Am avut un LG KU990 dar mi-a fost furat.Cine ma poate ajuta, va rog, am nevoie de telefon urgent. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Telefonul e bun merge pe un gui similar cu iphone multitouch camera buna. nu sunt fan lg dar mi se pare unul din modelele reusite. Atentie softul e propriu lg deci jocurile sunt special concepute pentru el

1 răspuns:
| cornel a răspuns:

Sincer?happy

super frumos si foarte bun telefonul, chiar daca nu amhappy