| MihaiAlez50 a întrebat:

Salutare. Sunt în Germania și doresc sa-mi cumpăr și eu un telefon la abonament. Ce acte trebuie sa dețin sau cum pot face pentru a-l putea lua la abonament?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Aici este greu să primești un răspuns la problema ta.
În locul tău m-aș duce la o reprezentanță, la un centru de telefonie la care vreau să îmi fac abonament (Vodafone, Orange, etc), și aș întreba acolo ce acte îmi trebuie pentru ca să cumpăr la abonament telefonul respectiv.
În mod normal fiecare firmă de telefonie trebuie să aibă și pe internet oferta lor.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cazurile particulare (și tu, precis esti unul) se rezolvă la dealer, Deci fă-i o vizită!