| hSh3ad a întrebat:

Salutare tuturor, si sarbatori fericite!
Deci, vreau sa-mi cumpar o placa video ATI HD 5670:http://www.cel.ro/......cie-vga-l/

Ce credeti este buna? Cum se descurca? Face fata la un procesor i3 cu 2, 11 Ghz?
Daca nu, specificati-mi o placa care face fata cerintelor cerute de mine!

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

I3 este un procesor decent si face fata cu orice placa video performanta. Alegerea ta pare destul de convenabila in raport de calitate si pret. Ventilatorul pare putin cam mic pentru acel radiator, insa e destul de recenta ca model (frecventa de la procesor si memorie e excelenta, 790 si 4000).

| hSh3ad explică:

Si, face fata la gaming?(Gen Black ops Assassins creed 2?)
Este buna pentru gaming?