| blaugranu a întrebat:

Salutare tuturor.sunt in cautarea unei perechi de casti headband, sunet clar si bass puternic.eram odata la carrefour si am dat peste niste Skullcandy crusher (parca asa se numeau). avea un bass de vibra casca in mana. ceva de genu vreau si eu (dar pret mai redus, alea erau 450 de lei). recomandari? buget? pana in 200 lei

1 răspuns:
| DariusCristiCtrl a răspuns:

Salut! Recomand aceste casti marvo http://www.emag.ro/casti-marvo-stereo-3-5-mm-jack-hg8907/pd/DC7052BBM/ un pret rezonabil!