| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salutare va rog sa-mi spuneti si mie un program de convertit video gratis adica cand le pun de pe telefon in pc sa le fac in format mai mic multumesc ant:

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Salut!
De multe ori gasesti astfel de convertoare online. Desigur, nimic nu se compara cu o aplicatie speciala pentru asa ceva. HandBrake e un unul din cele mai populare transcodere video :
https://handbrake.fr/

Informatii suplimentare :
VLC media player poate fi folosit ca convertor video, nu recomand.