| c0pil1n a întrebat:

Salutare! Vreau sa imi cumpar un cooler pana in 200 lei si o pasta termoconductoare buna.
Procesorul este un i5 9400f pe o blaca de baza Asus prime h310m-r r2.0 socket 1151. Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca asta este destul de bun la bugetul tau: https://www.pcgarage.ro/coolere/be-quiet/pure-rock-2-silver/
Pasta conductoare: https://bit.ly/3eqfR8H

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Si eu as merge pe recomandarea lui Salontanul in ce priveste coolerul.
NOCTUA NT-H1 am folosit in trecut de 3 ori, rezultatele au fost foarte bune.
In 2019 am incercat noua lor versiune (NT-H2) dar H1 mi se pare la fel de buna, si parca se intinde mai usor.
O alta pasta cu care rezultatele sunt foarte bune si care se intinde usor e Arctic MX-2.

| c0pil1n explică (pentru NLS):

Multumeschappy

| c0pil1n explică (pentru Salontanul):

Am facut comandahappy

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru c0pil1n):

Sa fii sanatos! Multumesc pentru apreciere (funda)! Sa vezi imediat despre ce-i vorba. Daca ceva nu-i in regula ai drept de returnare in 14 zile calendaristice (Atentie! Se includ sambetele si duminicile). Succes!