| DaniTDCI a întrebat:

Salutari, administrand un server de Discord, am curiozitatea urmatoare: Am acces sa vad ce mesaje a sters bot-ul de pe server? Adica un administrator a folosit bot-ul sa stearga un chat iar eu fiind detinatorul serverului as vrea sa stiu daca am acces.
Merci si o zi faina!

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Nu o sa iti apara in log-ul discord-ului ce o sters botu, presupun ca o sa arate pe site-ul lor, de unde configurezi botu, dar sincer, putin probabil si acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă a șters cu botul, nu prea ai șanse să mai recuperezi mesajele.