| Gabychest a întrebat:

Salutari, cum inregistrez un apel video efectuat cu whatsapp pe Android? Multe din aplicatiile din google play fac asta insa fara sunet, inregistreaza doar imaginea, chiar daca le-am dat accept la toate permisiunile. Dau funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu știu dacă merge aplicația "Înregistrarea apelurilor- Cube ACR" de pe Google play.
Va trebui să-i oferi acces la orice îți va cere ca să poată funcționa deplin.
Numai dacă funcționează cum dorești tu, atunci să îmi dai fundă, și nu mai înainte! happy
Iar dacă ți se va spune și despre alte aplicații care funcționează -si este bine să mai aștepți răspunsuri- oferă-le funda acestora, și nu mie.
Have a good day!winking

| Gabychest explică (pentru anonimg):

Nu merge am incercat acum 3 zile

| anonimg a răspuns (pentru Gabychest):

Altceva nu mai știu.
Poate doar dacă telefonul are funcția de screen recorder; iar sunetul să-l înregistrezi separat cu alt telefon.