| Stefan03 a întrebat:

Salutari! Merita sa activez FreeSync/G Sync? Am auzit ca in First Person Shootere se misca ciudat mouse-ul si chestii din astea. In plus ti se limiteaza frame-urile si poti avea mai putine decat ai avea de obicei fara functia activata. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| XYZ02 a răspuns:

Bineinteles,atat timp cat ai un monitor care suporta FreeSync sau G Sync.
Toti jucatorii profesionisti de eSports(si nu numai) folosesc monitoare pe tehnologia aceasta.