| Chiron a întrebat:

Sa activez Nvidia Fast Sync pentru un monitor de 144 hz si cu un frame rate de 200-250 in jocuri? (Am un monitor cu FreeSync si Placa video Nvidia de aceea m-am gandit la optiunea aceasta, neavand nici G-Sync si nici FreeSync On, iar V-Sync nu ma ajuta cu nimic in situatia aceasta)

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Daca nu o activezi, de ce ai mai luat acel monitor? Activeaz-o si asigurate ca functioneaza ca imperechere placa vidoe - monitor si ca si cablul este ce trebuie!