| TeddyXd a întrebat:

Samsung c335 chat sau nokia c3? ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Nokia c3 ...nokia e cea mai buna marca de telefoane happy. tine bateria si e super telefonul

| bkb300 a răspuns:

Nokia C3 clar

| Loryeu a răspuns:

Nokia c3 e mai bun, dupa parerea mea happy

| Didi908 a răspuns:

Nokia c3 dragaTeddyXd! il de am 4 luni e ff bun nu se descarca usor [decat daca il butonezi toata ziua te joci sa u ask muzica] ii super ai internet Nokia ii cea mai buna marca de telefoane camera ii ok ai jocuri iti poti pune muzica si are card de 256 MB! II super il iubesc

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nokia tot timpul. cele mai bune telefoane.ce iphone ce android ce Samsung? Nokia&symbian all day

| DouăPuncteParanteză a răspuns:

Teddy eu zic sa nu te iai in vant dupa telefoanele astea noi mai bine iti iai o caramida originala care tine incarcata