| mennenspeed a întrebat:

Se apropie black friday si am nevoie de un laptop pentru facultate si am un buget de 1200 lei...vreau sa îl folosesc pentu proiecte in ppt excel etc si sa pun muzica pe el in timpul liber si sa ma uit la film, dar în general pt facultate. Cam ce criterii trebuie sa am pentu a alege? Ce modele imi recomandati. Astept mesaj pe privat sa nu facem aici reclame. multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca n-ai bani sa dai pe unul nou si foarte bun atunci de ce sa cheltui banii toti? Eu zic ca si unul SH merge. Eu asa mi-am luat de 3 ani si sunt foarte multumit. Unde mai pui ca au si garantie 6, 12 sau chiar 24 luni. Uite ceva: http://www.calculatoareok.ro/......a-web.html Si mai sunt si altele.