| Vectra1 a întrebat:

Se merita 400 roni pe unitatea aceasta? La cate fps mi-ar merge cs go pe low si rezolutie 1024x768 DAU FUNDA procesor dual-core 2x3Ghz
ram 4GB DDR3
ARE 2 PLACI VIDEO
una integrata de 1Gb
una dedicata de 2Gb ATI RADEON HD 6450 DIRECT X 11
Si care este faza cu 2 placi? Una dintre ele nu se poate folosiu?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA merita 400 lei pe pc-ul asta!
Va merge pe ea multe jocuri mai vechi, nu stiu cate fps-uri vei avea pe cs dar va mergepe medium bine!
Placile video vor merge odata amandoua! Bafta!

| Mary012 a răspuns:

Este super bun! Eu am un laptop cu Intel petium p6100 2.0Ghz dual core si placa video nVIDIA geforce 310m e foarte bun duce si gta 4 pe low. Si pl ul tau e bun mai ales ca are placa video de 2 gb. Iti vor merge bine jocurile!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu nu cred o sa a-i probleme big grin

| EneCristian a răspuns:

Amice da-mi si mie site-ul nu de aia da la preturi din astea merita sa ma interesez cat despre pc iti va merge si cele doua placi ruleaza amandoua.