| Dragosshiatat a întrebat:

Se merita acest laptop: Notebook / Laptop ASUS Gaming 15.6" ROG STRIX GL502VT, FHD IPS, Procesor Intel® Core™ i7-6700HQ (6M Cache, up to 3.50 GHz), 8GB DDR4, 1TB 7200 RPM, GeForce GTX 970M 6GB, FreeDos, Black
In cate FPS-uri duce jocuri pregum GTA5, CS:GO, PUBG, COD WWII.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Duce binisor medium-high dar nu iti sugerez sa iti iei laptop pentru gaming.

| RAY a răspuns:

Numai merita sa cumperi laptop cu placa video 970, recomand 1060