| DEADON a întrebat:

Se merita castile Apple EarPods?
Pentru ca tocmai o sa-mi vina acasa peste cateva minute si ma intreb cum o sa fie si cum o sa sune.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Andryez a răspuns:

Sunt nemaipomenite, tinand cont ca sunt stereo, si in general majoritatea modelelor de la Apple functioneaza pe 48 Hz, ceea ce confera o claritate extraordinara, sunetul se plimba dintr-o casca in alta, iti da senzatia ca esti intr-o hala unde se loveste sunetul de pereti, sunt nemaopomenite, sa le stapanesti sanatoswinking

2 răspunsuri:
| DEADON explică (pentru Andryez):

Scuze de atentia facut dar ai scris hala,, sala '! Primesti Funda happy

| Andryez a răspuns (pentru DEADON):

Scuza-mi greselile, am scris de pe telefon si-mi mai scapa unele litere, mii de scuze, merci frumos...winking