| Simona020 a întrebat:

Se poate ca un id care acum cativa ani era valabil, sa devina invalid? Acum vreo 3 ani vorbeam cu o fata, dar am pierdut legatura cu ea si acum i-am gasit id-ul. Sunt sigura ca acelasi id il avea cand vorbeam cu ea dar cand vreau sa o adaug in lista pe absolut orice id primesc mesajul "X is not valid Yahoo! Messenger ID. Check the ID and try again"

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Simona020 explică:

Nu, nu l-am gresit. Am incercat sa mi-l amintesc. Mi l-am amintit si ca sa fiu sigura, am dat o cautare pe google, am scris id-ul si am gasit pe un forum un post de al ei in care a pus id-ul (acelasi pe care incerc sa il adaug eu) dar postul e din 2007 rolling eyes si eu ultima data am vorbit cu ea pe id in 2009 sau 2010

| LumeaDura a răspuns:

Poate sa devina invalid, dar poate l-ai gresit

| LumeaDura a răspuns:

Poate sia sters contul