| cohiba a întrebat:

Se poate conecta o tastatura USB la Laptop?

13 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Da, dar s-ar putea sa trebuiasca sa instalezi ceva, dar sunt unele laptopuri la care poti pune tasatura cu mufa.

| zck360 a răspuns:

Da se poate da nu vad de ce ai vrea tastatura in loc de mouse daca ai problema cu tastatura foloseste on-screen keyboard-ul ca e imposibil sa nu ai

| eueueueofda a răspuns:

Da normal ca se poate

| Stavros a răspuns:

Da

| RedGuy a răspuns:

Eu am pus tot felul de tastaturi la Laptop si toate mi-au mers, e mult mai usor pentru mine sa scriu la alta tastatura decat cea de la laptop.

| Yep a răspuns:

Doar daca laptopul are suport USB

| eueueueofda a răspuns (pentru Yep):

Exista laptop fara suport usb?

| cohiba explică:

Ma joc Fifa pe TV in 2 si tipu cu care ma joc isi aduce tastatura ca la a mea sunt prea apropiate butoanele si nu poate juca, pentru. asta vreau

| Yep a răspuns (pentru eueueueofda):

Exista.Sunt laptopuri dinalea mici...

| eueueueofda a răspuns (pentru Yep):

A da, alea nu au nici dvd-rw, doar ca sunt trecute la categoria mini laptop! o mare prostie.

| Dannyjj a răspuns:

Se poate conecta şi nu necesită nici un driver.

| Yep a răspuns (pentru eueueueofda):

Stiu...