| anonim_4396 a întrebat:

Se poate mari memoria telefonului mobil?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Memoria in sine nu! :...dar daca merge sa ii bagi card de memorie atunci DA!

| EuPaulA a răspuns:

Da...Cu memory card (card de memorie)laughinghappykiss

| ArinaMK a răspuns:

Nu
dar poti sati ei un memory stik (daca are orificiu pentru asa ceva...laughing )
costa ca 30 de lei...
nu-i scump...
funda?

| coriinawtf a răspuns:

Pai poti sati cumperi un card de memorie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate numai daca are slot pentru card, tocmai de asta exista cardurile de memorie.Alta varianta nu exista.straight face

| mgtow a răspuns:

Daca cumperi o memorie cu mai multi gigabites da.

| zanesiprintese a răspuns:

Doar prin card de memorie de la 2GB la 16GB, parca, dar depinde de cat suporta telefonul.

| aly a răspuns:

Da merge. poti sa ii pui card de memorie, dar nu la toate telefoanele merge.