| Dy20 a întrebat:

Am o nelamurire. am citit pe net tot felul de metode de a mari memoria interna a telefonului. Eu am HTC wildfire s, am si card de memorie dar problema e ca majoritatea aplicatiilor necesare se instaleaza in memoria telefonului si nu pot fi mutate pe card. Se poate face ceva in legatura cu asta sau nu? Merci

1 răspuns:
| Light_Denys_1986 a răspuns:

Din pacate nu, ca memoria interna este pentru aplicatii si sistemul de operare ( doar in cazul la telefanele smartphon-uri) si cardul pentru poze, muzica etc, tot cei legat de multimedia.