| adsx a întrebat:

Se pot detectat daca scanez de pe pc un joc pentru andorid in format apk daca are virusi? Sau trebuie sa il scanez cu antivirusul telefonului(bitdifender am instalat pe telefonul respectiv)?

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Si la pc il poti scana si in mobil, importanta nu are

1 răspuns:
| QuickSmart a răspuns:

Prietene instaleaza-ti avast pe telefon http://www.avast.com/free-mobile-security il iei de aici este foarte bun antivirus si poti scana orice cu el pe teleonul tau android! Succes mie imi merge pentru ca tot am tel cu android:)