| Cherciumihai a întrebat:

Se va mai reactiva vreodată: Yahoo! Messenger? Îmi este dor de el, mai ales de emoticoane.Te poți loga la Yahoo! Messenger local?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, nu. E tras de mult pe o linie moartă și nu mai există șanse să mai fie vreodată reactivat și folosit, și chiar dacă ar mai fi reactivat, nu cred că se va mai bucura de aceași popularitate ca și înainte.

3 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Din pacate Yahoo! Messenger nu va mai fi reactivat. Multe alte aplicatii i-au luat locul (cum ar fi Google Chat al Gmail).
In plus, intregul concept Yahoo! este in scadere drastica de popularitate, profit si utilizatori.

__________________________
Raspuns de BlackPixel.
Daca raspunsul meu a fost bun sau ti-a placut, apasa pe Funda pentru a-l seta ca raspuns castigator.

| DJLOTUS a răspuns:

Din păcate nu, deși mi e asa de dor de el.
Doamne, ce vremuri

| ciprivat a răspuns:

Re-exista,dar pe server privat https://nina.chat/